Компанія НОВОДІМ займається продажем цегли, цементу, щебенб, піску, відсіву, баків та ємностей, твердопаливних котлів та твердого палива

НОВОДІМ

Будівельні матеріали

ПРО НАС

Приватне підприємство «Новодім» - надійний постачальник сипучих будівельних матеріалів. Основний напрямок діяльності – реалізація гуртом та в роздріб матеріалів для будівництва та ведення господарства:

  • щебінь;
  • відсів;
  • пісок;

Компанія "Новодім" співпрацює з кращими гранітними кар’єрами України, продукція яких була уже не раз перевірена якістю, часом та відгуками покупців. Перше правило торгівлі - споживач має право на товар, який задовольняє усі його вимоги та потреби на всі сто відсотків. Тому ми прагнемо допомогти у забезпеченні потреб якісною, сертифікованою продукцією, яка підійде саме Вам!

Торговельні склади мають високі під’їзні колії, які дають можливість розвантаження на дві сторони, обладнані електронно-цифровими вагами. Завантаження відбувається за допомогою сучасних навантажувачів.

ПП "Новодім" пропонує широкий асортимент якісної продукції, яка відповідає міжнародним стандартам та має відповідні сертифікати якості, стійна наявність товарів на торговельних складах.

TOP