Компанія НОВОДІМ займається продажем цегли, цементу, щебенб, піску, відсіву, баків та ємностей, твердопаливних котлів та твердого палива

НОВОДІМ

Будівельні матеріали

ПРО НАС

«Новодім» - один з найбільших постачальників будівельних матеріалів та господарських товарів у Західній Україні. Основний напрямок діяльності – реалізація гуртом та в роздріб матеріалів для будівництва та ведення господарства:

  • щебінь;
  • відсів;
  • пісок;
  • бутовий камінь;
  • цемент;
  • тверде паливо;

Компанія "Новодім" співпрацює з кращими виробниками будівельних та господарських товарів, продукція яких була уже не раз перевірена якістю, часом та відгуками покупців. Перше правило торгівлі - споживач має право на товар, який задовольняє усі його вимоги та потреби на всі сто відсотків. Тому ми прагнемо допомогти у забезпеченні потреб якісною, сертифікованою продукцією, яка підійде саме Вам!

Наші цілі - забезпечення індивідуального підходу та уваги до потреб кожного покупця, розвитку довготривалих партнерських відносин, пошуку нових товарних пропозицій, а також розширення та відбір на основі якості.

Філософія компанії Новодім полягає у рівності клієнтів та орієнтована на виконання Ваших замовлень на високому рівні незалежно від кількості та вартості замовленого товару. Важливо не просто надавати якісні послуги, але і створювати позитивне враження від нашої з Вами співпраці. Для нас важлива індивідуальна думка кожного окремого покупця, адже це створює рейтинг компанії вцілому. Менеджери компанії нададуть всю необхідну інформацію на Ваш запит щодо вибору продукції.

Конкуректні переваги ТОВ Новодім полягають в наявності спеціально відведених місць для паркування (місця очікування автотранспорту на завантаження), новітнього обладнання, за допомогою якого забезпечується скорочення процесу відвантаження продукції. Це дає можливість працювати з великими об’ємами швидко та якісно, забезпечувати швидкий цикл доставки продукції від виробника до кінцевого споживача.

Торговельні склади мають високі під’їзні колії, які дають можливість розвантаження на дві сторони, обладнані електронно-цифровими вагами. Завантаження відбувається за допомогою сучасних навантажувачів.

ТОВ "Новодім" пропонує широкий асортимент якісної продукції, яка відповідає міжнародним стандартам та має відповідні сертифікати якості, постійна наявність товарів на торговельних складах.

TOP